"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Напередодні двох державних свят України: Дня козацтва та Дня захисника України (14 жовтня) в бібліотеці університету за участю фахівців Харківської обласної бібліотеки відбувся урок мужності «Шляхами козацьких перемог». Символічно, що цього дня курсанти університету складатимуть Присягу працівника Національної поліції.

Повага до історії держави, до славних традицій наших предків є складовою частиною виховання університетської молоді. Юнакам та дівчатам було цікаво дізнатися, що святкування Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни збігаються зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Першокурсники  ознайомились із періодом Козацької доби – яскравою історичною сторінкою у становленні й розвитку національної системи освіти та виховання в Україні.

У козацькому світогляді провідними були ідеї Бога, Батьківщини, перемоги добра над злом і кривдою. Через відеофрагменти, розповіді та коментарі фахівців університетської та Харківської обласної бібліотек молодь дізналася про козацький побут, культуру, правила поведінки та фольклор. Велич, сила та могутність козацтва були настільки впливовими, що кожен українець прагнув стати козаком.

Присутні мали змогу також ознайомитись із розгорнутою книжково-ілюстрованою експозицією «Історичний феномен українського козацтва».

 

ВЗГ ХНУВС