В Національній  академії правових наук України відбулися урочисті заходи з нагоди Дня юриста. Нагороди працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ вручив  президент НАПрН України, академік НАПрН України, доктор юридичних наук, професор Олександр Петришин та голова Харківської обласної організації Союзу юристів України, кандидат юридичних наук, доцент Володимир Кривобок. У заході взяв участь академік НАПрН України, доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка.

Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня нагороджено ректора університету  доктора юридичних наук, доцента, генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка.

Подяку Союзу юристів України отримав начальник відділу юридичного забезпечення підполковник поліції Віталій Староста.

Почесними грамотами Союзу юристів України нагороджено:

– завідувача кафедри кримінального права та кримінології факультету №1, доктора юридичних наук, професора Олексія Литвинова;

– завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 кандидата юридичних наук, доцента, підполковника поліції Олексія Зайцева;

– головного наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності, кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника, підполковника поліції  Олену Федосову;

– завідувача кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2, кандидата юридичних наук, доцента, підполковника поліції Олександра Моргунова;

– доцента кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2, кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника, підполковника поліції Олексія Деревягіна;

– професора кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету №1, кандидата юридичних наук, доцента підполковника поліції Олексія Бондаренка.