У Харківській обласній державній адміністрації відбувся урочистий прийом з нагоди Дня юриста. Серед тих, хто отримав Почесні грамоти, були і представники Харківського національного університету внутрішніх справ. Почесні грамоти Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична вручила проректору університету, доктору юридичних наук, доценту Анатолію Клочку та декану факультету № 6, доктору юридичних наук, доценту Олегу Синєгубову.

Почесні грамоти Харківської обласної ради її очільник Сергій Чернов  вручив завідувачу кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6, доктору юридичних наук, професору Ользі Гетьманець та професору кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1, доктору юридичних наук, доценту Валерії Маляровій.

Академік Національної академії правових наук України Олександр Бандурка у ході урочистого прийому нагадав, що ініціатором заснування професійного свята юристів була саме харківська юридична спільнота.

«Указ Президента України про заснування Дня юриста був підписаний 16 вересня 1997 року. Ця дата об’єднує юристів різних професійних спеціалізацій з усієї України, – наголосив Олександр Бандурка. – Я бажаю всім нам, щоб верховенство права панувало в усіх сферах нашого життя. А поняття законності не лише декларувалось, але ще й усіма виконувалось: і громадянами, і представниками влади».

Юлія Світлична підкреслила, що Харківщина задає тон всім регіонам України та ставить високу професійну планку майже в усіх галузях розвитку держави.