Шановні колеги!

Щиро вітаю викладачів, аспірантів, пошукачів, працівників, курсантів, студентів, випускників університету, які успішно працюють в усіх сферах суспільства: в практичних підрозділах органів поліції, у виконавчих органах влади, в судовій системі, адвокатурі, нотаріаті, на виробництві, усіх, кому випала честь займатися професійно юриспруденцією, з професійним святом – Днем Юриста!

Ми, українці, прагнемо бачити свою державу сильною, з глибокими традиціями поваги до Закону, тому роль юристів у забезпеченні верховенства права, розбудові правової демократичної держави, підвищенні правової культури надзвичайно велика.

Шановні колеги! Бажаю усім Вам міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії, нових звершень на професійній ниві та подальших успіхів в ім’я утвердження в Україні верховенства Права!

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод!

З повагою,

ректор  В. В. Сокуренко