"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшов лист-подяка від першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова. У листі він дякує за активну участь у проекті «Ніч науки», який відбувся 24 вересня поточного року.

«Із задоволенням відзначаю, що проведення в Харкові такого масштабного заходу як «Ніч науки» ще раз підтверджує роль міста Харкова як ділового, промислового, науково-освітнього та культурного центру не лише України, але й Східної Європи. Не можу не підкреслити і Вашу значну заслугу в цьому.

Впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо захід «Ніч Науки в Харкові» традиційним, розширюючи його географічні та пізнавальні кордони», – йдеться в листі.

 

ВЗГ ХНУВС