Працівники кафедри військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з завідувачем кафедри Сергієм Бабаком взяли участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи»,  яка відбулась на базі Військової академії в м. Одеса.

Конференція складалася з пленарного засідання, практичних занять та роботи за секціями. Працівники кафедри військової підготовки ХНУВС взяли участь в роботі секції №1 – «Форми та способи застосування військових формувань і правоохоронних органів держави під час спільних дій, актуальні проблеми та шляхи розвитку всебічного забезпечення військових формувань і правоохоронних органів під час спільних дій»  та секції №3 – «Актуальні проблеми морально-психологічного забезпечення бойових дій. Психологія посттравматичного оновлення: проблеми підготовки і становлення військового фахівця».