61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

На шляху до незалежності народ України подарував світові багато видатних мислителів, які своєю працею на громадській, політичній та культурній ниві втілювали в життя мрії і прагнення багатьох поколінь співвітчизників. Серед них видатне місце належить Михайлові Грушевському – вченому світового рівня, одному з лідерів українського національного руху, невтомному досліднику історії та культури українського народу.

До 150-річчя від дня народження М. С. Грушевського бібліотека університету презентує книжково-ілюстративну експозицію «Михайло Грушевський – великий українець», на якій представлено творчу спадщину публіцистичних і наукових праць з історії України, питань розбудови української держави тощо.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з експозицією.