У Харківському національному університеті внутрішніх справ також відбулася «Ніч науки». З учнями загальноосвітніх шкіл провели зустріч перший проректор навчального закладу Дмитро Швець та проректор університету Михайло Бурдін. Вони ознайомили присутніх із напрямами підготовки курсантів та студентів, розповіли про особливості навчання в університеті, про сучасну матеріально-технічну базу та практичну спрямованість занять.

Після спілкування гості вишу переглянули фільм про навчальний заклад, потім розпочалася екскурсія територією університету. Юнакам та дівчатам презентували кафедру вогневої підготовки, виставку зброї, тир, спортивну залу, навчальні полігони, навчальний центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору.

На великому плацу відбувся виступ ансамблю барабанщиць та колективу художньої самодіяльності університету, також було продемонстровано дії  працівників поліції під час охорони адміністративних будівель та відбиття нападу.