"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова відбулося урочисте засідання, присвячене другій річниці Українсько-польського культурно-освітнього центру ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, на яке були запрошені Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Януш Яблонський та консул Ян Здановський.

Рішенням Вченої ради ХНУМГ ім. О. М. Бекетова за значний вклад у зміцнення українсько-польської дружби та практичну допомогу Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові в роботі Українсько-польського культуро-освітнього центру ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Генеральному консулу Республіки Польща у Харкові Янушу Яблонському було присвоєно звання «Почесний доктор Університету». Диплом вручив ректор Національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова Володимир Бабаєв. У свою чергу, Януш Яблонський висловив щиру вдячність за високу нагороду та сподівання про плідну співпрацю в майбутньому.

По завершенню урочистостей, за дорученням ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка, Генерального консула Республіки Польща у Харкові Януша Яблонського було запрошено на Присягу курсантів першого курсу ХНУВС, яка відбудеться 14 жовтня 2016 року.

         ВЗГ ХНУВС