В рамках співробітництва Харківського національного університету внутрішніх справ з Управлінням ООН з наркотиків та злочинності в Україні представники університету взяли участь у тренінгу «Підвищення ефективності навчання правоохоронців щодо питань ВІЛ-інфекції/СНІДу та дотримання прав людини під час взаємодії з групами ризику».

На базі навчального центру «Конференц-хол Ірпінь» заступник декана  з навчально-методичної роботи факультету № 2 Володимир Стреляний разом із доцентом кафедри тактико-спеціальної підготовки майором поліції Миколою Котелюхом взяли участь у тренінгу, під час якого вивчали сучасні підходи щодо протидії поширенню наркоманії, профілактики соціально-небезпечних захворювань як серед груп ризику, так і офіцерів під час виконання службових обов’язків.

На виконання проекту «Посилення ефективності заходів правоохоронних органів, пенітенціарного сектору та наркологічної служби у відповідь на епідемію ВІЛ», який впроваджується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, разом із колегами з інших поліцейських університетів, було вироблено інтерактивні методи роботи з курсантами щодо вказаної проблематики, які в подальшому будуть використані в навчальному процесі.