"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Відбулося нагородження команд-переможниць у змаганнях з ігрових видів спорту, які відбулись в університеті з нагоди Міжнародного дня студентського спорту в Україні. Дипломи спортсменам вручив перший проректор навчального закладу підполковник поліції Дмитро Швець.

Так, за результатами змагань з баскетболу І місце посіла команда факультету № 2 (кримінальної поліції), ІІ місце – команда факультету № 4 (кіберполіції) і на ІІІ місці – команда факультету № 1 (слідства).

З волейболу змагалися збірні як чоловічі, так і жіночі команди. Серед чоловіків місця розподілилися таким чином: І місце – факультет № 2 (кримінальної поліції), ІІ місце – факультет № 6 (права та масових комунікацій), ІІІ місце – факультет № 1 (слідства).

Серед жінок І місце посіла команда факультету № 1 (слідства), ІІ місце – команда факультету № 4 (кіберполіції) і на ІІІ місці – команда факультету № 2 (кримінальної поліції).

У футболі І місце посів факультет № 1 (слідства), ІІ місце – факультет № 6 (права та масових комунікацій), ІІІ місце – збірна команда науково-педагогічного складу університету.

 

ВЗГ ХНУВС