"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися змагання з ігрових видів спорту, присвячені Міжнародному дню студентського спорту в Україні. У змаганнях взяли участь збірні команди з волейболу, баскетболу та футболу п’яти факультетів університету, а також збірна команда з футболу науково-педагогічного складу навчального закладу.

Відкриваючи змагання, перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець зазначив, що спорт посідає важливе значення у житті сучасної людини, багато уваги йому приділяється й в університеті. Це пов’язано не тільки з професійною необхідністю. «Спорт – це чудовий спосіб самоствердитися, виявити силу волі, духу, характеру. Гра у команді навчає таким необхідним майбутньому правоохоронцю якостям, як відчуття взаємопідтримки, командного духу та єдиної мети», – наголосив Дмитро Швець. Він побажав усім гравцям творчого натхнення, наполегливості та перемоги.

 

ВЗГ ХНУВС