У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися змагання з ігрових видів спорту, присвячені Міжнародному дню студентського спорту в Україні. У змаганнях взяли участь збірні команди з волейболу, баскетболу та футболу п’яти факультетів університету, а також збірна команда з футболу науково-педагогічного складу навчального закладу.

Відкриваючи змагання, перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець зазначив, що спорт посідає важливе значення у житті сучасної людини, багато уваги йому приділяється й в університеті. Це пов’язано не тільки з професійною необхідністю. «Спорт – це чудовий спосіб самоствердитися, виявити силу волі, духу, характеру. Гра у команді навчає таким необхідним майбутньому правоохоронцю якостям, як відчуття взаємопідтримки, командного духу та єдиної мети», – наголосив Дмитро Швець. Він побажав усім гравцям творчого натхнення, наполегливості та перемоги.