"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Для студентів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх  справ  проведено  лекцію за темою «Державне фінансування політичних партій». Її було організовано Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES). Це провідна світова експертна установа, яка професійно займається виборчим законодавством та виборчими кампаніями. Такі лекції представники фундації проводять сьогодні по всій Україні. У Харкові – це єдина лекція, фокус-групою для якої було обрано студентську аудиторію юридичного спрямування, а саме Харківського національного університету внутрішніх справ.

Перед початком лекції до присутніх звернувся перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець. Він наголосив на плідній співпраці університету з міжнародними організаціями та підкреслив актуальність обраної теми, висловивши впевненість, що отримана інформація буде для студентів не тільки цікавою та пізнавальною, але й стане їм у нагоді, як майбутнім професіоналам.

Головною темою лекції було обговорення нещодавно прийнятого Верховною Радою закону, в якому йдеться про фінансування політичних партій в Україні з держбюджету.

 

ВЗГ ХНУВС