Вийшов друком навчальний посібник «Кримінальне право України (у питаннях та відповідях)» за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора Харківського національного університету внутрішніх справ Олексія Литвинова.

У посібнику у стислій та доступній формі розглядаються основні питання навчальної дисципліни «Кримінальне право України», її методологія та методика, інститути та вивчення Загальної та Особливої частин. Використовуючи цей посібник для підготовки до іспиту, можна у найкоротший термін систематизувати знання, отримані під час вивчення дисципліни, зосередити увагу на ключових поняттях, їх ознаках та особливостях. Також можна застосувати посібник для дистанційного та заочного вивчення кримінального права України.

Посібник стане в нагоді курсантам і студентам вищих навчальних закладів юридичного профілю, викладачам аспірантам та ад’юнктам, науковцям, практичним працівникам, а також широкому колу читачів, які цікавляться проблематикою протидії злочинності.