"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

14 вересня 2016 року кафедрою українознавства Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено круглий стіл, присвячений 25-річчю незалежності України та 150-річчю з дня народження видатного українського науковця та громадсько-політичного діяча Михайла Грушевського.

У роботі круглого столу брали участь викладачі кафедри українознавства та курсанти факультету № 2. Виступи курсантів Закоморного Я., Чумак Л., Сіротова О. були присвячені різноманітним аспектам боротьби українського народу за незалежність, яка триває і до сьогодні. Їх логічним продовженням стала доповідь доцента кафедри українознавства Г. Г. Дедуріна «Історична роль громадсько-політичної та наукової діяльності Михайла Грушевського в українському державотворенні та науці», в якій автор зосередив увагу на внеску цієї непересічної особистості у формуванні світогляду модерної української нації.

 

ВЗГ ХНУВС