"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Бібліотека університету активно допомагає першокурсникам адаптуватись до умов навчання у навчальному закладі, пристосуватися до нового соціального середовища. Курсантів і студентів познайомили з інформаційними ресурсами бібліотеки та її пошуковими можливостями. Кожний першокурсник отримав «пам`ятку про бібліотеку», в якій розміщено детальну інформацію про її діяльність, а разом із комплектом навчальної літератури з присутні отримали майстер-клас від фахівців бібліотечної справи з пошуку інформації. Ці навички допоможуть курсантам і студентам під час самостійної позааудиторної роботи в бібліотеці.

Ключовим елементом у формуванні інформаційної культури стало знайомство з бібліотечним порталом. Наявність електронного каталогу, електронних підручників та набуття навичок інформаційного пошуку в автоматизованій бібліотечній системі  полегшать процес успішної навчальної діяльності першокурсників.

Познайомилися з можливостями університетської бібліотеки й іноземні студенти. Вони переконалися, що для оволодіння знаннями в обраній професії та для особистісної реалізації бібліотека стане їм надійним помічником.

 

ВЗГ ХНУВС