За підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Конфедерації студентів Харківщини, Харківської обласної студентської ради Команда з організації дозвілля молоді «Happy way» 21 вересня 2016 року з нагоди Міжнародного дня миру організовує благодійний захід «Speed dating: шлях до щастя».

«Speed dating» – це новий формат організації дозвілля молоді, що дає можливість познайомитися у неформальній обстановці та переконатися у перевагах живого спілкування зі своїми однолітками.

Зібрані під час заходу кошти будуть передані бійцям 93-ї окремої гвардійської механізованої Харківської бригади ЗСУ, які борються за суверенітет України та захищають мир у нашій державі.

Додаткову інформацію можна отримати у керівника проекту – Сиротенко Юлії, к. тел. 099 088-99-63.