У Харківському національному університеті внутрішніх справ створено всі умови для всебічного розвитку молодої людини, яка тут навчається. Ще під час проходження табірного збору кожному курсанту надається можливість розкрити свій талант та продемонструвати творчий потенціал. Протягом усього періоду навчання в університеті відбуваються різні заходи, приурочені до державних та професійних свят, урочистих і святкових дат, які супроводжуються виступами колективів художньої самодіяльності університету. Проводяться різні конкурси: до Дня усіх закоханих, Чарівна першокурсниця, конкурс колективів художньої самодіяльності, Клуб веселих та кмітливих тощо.

Творчі колективи університету беруть участь у загальноміських та всеукраїнських конкурсах і посідають призові місця. Тож пропонуємо організувати свій вільний час, провести його корисно і змістовно та довести, що ви – багатогранна і непересічна особистість.

Графік роботи гуртків Харківського національного університету внутрішніх справ на 2016-2017 навчальний рік

Гурток

4.

Оркестр