На початку нового навчального року ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко зустрівся зі студентами-першокурсниками. У зустрічі також взяли участь т.в.о. першого проректора навчального закладу Дмитро Швець, проректор Анатолій Клочко, декан факультету № 6 (права та масових комунікацій), на якому навчаються студенти, Олег Синєгубов та ін.

Вітаючи першокурсників з початком навчального року, ректор зазначив, що впевнений: «Усі, хто присутні на зустрічі, обрали цей університет не випадково. Тут працює висококваліфікований науково-педагогічний колектив, а Харків за кількістю навчальних закладів, історією та традиціями є одним з найпотужніших студентських міст України». Ректор побажав юнакам і дівчатам використовувати усі можливості, всі ресурси університету для оволодіння знаннями в обраній професії. Університет пишається своїми випускниками, серед яких багато відомих і шанованих у суспільстві людей. «Цінуйте те, що маєте, пишайтеся тим, що навчаєтесь саме тут і дорожіть дипломом, який отримаєте», – зазначив Валерій Сокуренко. Головний девіз молоді, на його думку, «Ні – байдужості!». В університеті створено всі умови для того, щоб молода людина змогла розкрити свій потенціал та реалізуватися як особистість. Це і чудовий колектив викладачів, методистів, і хороші аудиторії, і одна з найкращих в Україні бібліотека, і потужна спортивна база, і сучасні умови проживання. Ректор запевнив присутніх, що жодне питання чи проблема, пов’язані з навчанням або побутом, не залишаться поза увагою керівництва та працівників факультету. Двері приймальні ректора також відкриті для всіх, хто налаштований на конструктивну розмову та співпрацю.