Напередодні нового навчального року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради.

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав усіх присутніх із наступаючим святом Дня знань, побажав миру в державі, нових професійних та творчих успіхів, добра і злагоди в сім’ях та розпочав засідання.

Серед питань, які розглядалися: результати набору на навчання до університету; організація та результати  роботи апеляційної комісії при проведенні вступної кампанії; стан готовності  до початку нового навчального року та інші.

Під час засідання ректор університету також вручив диплом доктора юридичних наук Михайлу Щербаковському та дипломи кандидата юридичних наук Наталії Філіпській та Олександрі Ластовці.