Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Валерій Сокуренко привітав курсантів та працівників університету з першою річницею з дня створення Національної поліції України, а також вручив нагороди.

За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість оголошена Подяка Міністра внутрішніх справ України:

–      Полковнику поліції Шендрику Владиславу Володимировичу завідувачу кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету № 2.

–    Майору поліції Зозулі Євгенію Вікторовичу викладачу кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету № 1.

–       Капітану поліції Есаулку Владиславу Івановичу провідному фахівцю факультету № 3.

–       Капітану поліції Шепелєву Ігорю Сергійовичу провідному фахівцю факультету № 3.

–    Лейтенанту поліції Ступіну Дмитру Олексійовичу фахівцю відділення моніторингу відділу кадрового забезпечення.

–       Капралу поліції Безродному Віталію Ігоровичу курсанту факультету №

–       Рядовому поліції Горбенку Артему Вікторовичу курсанту факультету № 4.

–       Рядовому поліції Гогенку Владиславу Юрійовичу курсанту факультету № 1.

–       Рядовому поліції Лукичу Олександру Володимировичу курсанту факультету № 1.

–       Рядовому поліції Пусю Олександру Олександровичу курсанту факультету № 2.

За сумлінне виконання службових обов’язків оголошена Подяка Харківського міського голови:

–    Підполковнику поліції Осятинському Станіславу Олександровичу начальнику відділу міжнародних зв`язків.

За сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків, ініціативу та наполегливість, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів оголошена подяка Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ:

–       Підполковнику поліції Горбачу Димитрію Валерійовичу завідувачу відділення технічних засобів навчання інформаційно-технічного відділу.

–       Підполковнику поліції Лозовій Світлані Миколаївні доценту кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету № 1.

–      Старшому лейтенанту поліції Грекову Роману Анатолійовичу провідному фахівцю відділення роботи з перемінним складом відділу кадрового забезпечення.

–       Старшому лейтенанту поліції Дрозду Ігорю Михайловичу провідному фахівцю факультету № 2.

–       Лейтенанту поліції Сашуріній Олені Юріївні інспектору відділу організації служби.

–       Капралу поліції Лисенку Сергію Геннадійовичу курсанту факультету № 2.

–       Капралу поліції Якименку Анатолію Сергійовичу курсанту факультету № 3.

–       Рядовому поліції Кулішу Сергію Сергійовичу курсанту факультету № 4.

–       Рядовому поліції Сахуті Павлу Володимировичу курсанту факультету № 1.

Наказом Харківського національного університету внутрішніх справ присвоєно чергові спеціальні звання капрал поліції:

–       Рядовому поліції Бобровицькому Володимиру Івановичу курсанту факультету № 2.

–       Рядовому поліції Бражиненко Вікторії Володимирівні курсанту факультету № 3.

–       Рядовому поліції Глотову Івану Геннадійовичу курсанту факультету № 4.

–       Рядовому поліції Козявіну Владиславу Сергійовичу курсанту факультету № 1.

–       Рядовому поліції Руднєву Владиславу Сергійовичу курсанту факультету № 1.