Шановні працівники поліції!

Поява нової поліції  — одна з  ключових реформ, яка реалізується в нашій державі та в Харківській області. Сучасна українська поліція  — це  гарант стабільності та  публічної безпеки. Сучасні українські поліцейські  — це  надія кожного, хто потребує захисту. Професійна компетентність, людяність, патріотизм та готовність захистити права й свободи громадянина, цілісність і  незалежність держави  — це  головні риси тих, хто сьогодні стоїть на захисті безпеки мешканців України.

Нові правоохоронці Харківщини гідно виконують свої професійні обов’язки. За  цей рік їм вдалося повернути довіру суспільства до правоохоронців. І надважливим завданням для кожного, хто обирає для себе професію поліцейського, сьогодні є відчуття відповідальності та необхідності виправдати сподівання суспільства. Сучасний український поліцейський повинен завоювати довіру народу, бути гідним звання працівника органів внутрішніх справ.

Переконаний, що харківські поліцейські, курсанти та  випускники Харківського національного університету внутрішніх справ не  зрадять свого вибору — вибору правди, добра та честі.

Вітаю всіх працівників Національної поліції та всіх викладачів і курсантів Університету з першою річницею з  початку нового етапу в  роботі правоохоронних органів та  нового етапу в  житті нашого суспільства.

Слава Україні!

Голова Харківської обласної