Викладачі кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Безсонна, Богдан Бурбело, Влада Гусєва, Євгеній Зозуля, Тетяна Савчук, Ксенія Котлубаєва пройшли курси підвищення кваліфікації за темою «Боротьба з легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом, і фінансування тероризму». Заняття проводилися фахівцями Державного комітету фінансового моніторингу України у регіональному відділі ДНЗПО «Навчально-методичний центр» у Харківській області.

Під час навчання було проаналізовано ситуацію у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом; фінансування тероризму в Україні; розглянуто результати щодо розбудови системи протидії відмиванню незаконних коштів; обговорено пропозиції щодо впровадження на державному рівні невідкладних організаційних та практичних заходів для кардинального підвищення ефективності боротьби у зазначених напрямках.