"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Відбулася зустріч представників органів курсантського та студентського самоврядування з курсантами факультету № 4. Мета заходу – відбір талановитої молоді для роботи у виконавчих органах  Курсантської та студентської ради задля реалізації освітнього, наукового та творчого потенціалу кожного.

Під час зустрічі піднімалися організаційні питання. Ініціатор зустрічі Іван Кріцак довів присутнім пункти Положення про курсантське та студентське самоврядування ХНУВС.

Голова Курсантської та студентської ради Олексій Токарєв доповів про результати роботи об’єднання за останній час, наголосив на необхідності захисту прав та інтересів курсантів і студентів, а також розповів про майбутні плани роботи органів курсантського та студентського самоврядування, запросивши усіх бажаючих до плідної співпраці.

Мар’ян Черхавський – перший заступник голови Курсантської та студентської ради  акцентував увагу на вивченні досвіду студентського самоврядування інших вищих навчальних закладів для його використання у своїй роботі.

Відповідальний за організацію роботи курсантських та студентських товариств Ярослав Синяк підкреслив, що необхідно створювати дискусійно-інтелектуальні клуби, «школи лідера» та інші об’єднання, щоб молодь мала можливість розкрити свій творчий та інтелектуальний потенціал.

Присутні на зустрічі отримали багато корисної інформації щодо подальшої діяльності органів курсантського та студентського самоврядування та залучення до неї ініціативної молоді.

І. В. Кріцак,

кандидат юридичних наук,

ст. викладач кафедри теорії та історії держави і права