Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали  представники Консультаційної Місії Європейського Союзу: Удо Моллер – голова регіонального представництва з питань правоохоронної діяльності, Крістіан Рамет – радник з політичних питань, координатор, Герріт Ян Ван Гелдер – координатор регіонального представництва, Даніель Фаррелл – фахівець відділу регіонального співробітництва, Наталія Макаренко – фахівець відділу регіонального співробітництва, Олег Чернишенко – фахівець відділу регіонального співробітництва з питань професійної підготовки.

Гості обговорили питання подальшого реформування поліції України, можливості співпраці та ознайомилися з матеріально-технічною базою університету.

Працівники місії, які представляють різні країни Європи, висловили бажання надавати консультативну допомогу на основі досвіду реформування поліції своїх країн. Зазначимо, що 13 липня 2016 року у Харкові було відкрито представництво Консультаційної Місії ЄС.