"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У дар Храму Харківського національного університету внутрішніх справ передано три нові ікони – Тайної Вечері, Святителя Миколая Мирлікійського Чудотворця та Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона.

Унікальна дерев’яна ікона Тайної Вечері, яка символізує об’єднання людей і Бога вирізняється особливою красою. Згодом вона займе своє почесне місце у головній частині храму – алтарі.

Не менш цінними є також ікони Миколая Угодника та Цілителя Пантелеймона, які були освячені протоієреєм Володимиром Катречко, і до яких можуть приклонитися та попросити допомоги і заступництва всі бажаючі.

Православна община університетського храму висловлює свою сердечну вдячність жертводавцю, який побажав залишитися невідомим та підносить свої гарячі молитви за його здоров’я і благополуччя.

Запрошуємо всіх небайдужих працівників, курсантів та студентів приєднатися до благородної справи – взяти участь в оздобленні храму необхідною церковною атрибутикою для звершення Божественної літургії, яка буде служити нинішнім та майбутнім поколінням і залишить добрий слід на згадку про себе навчальному закладу, у якому пройшли роки навчання та служби.

          І. В. Кріцак,

кандидат юридичних наук,

ст. викладач кафедри теорії та історії держави і права