"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 6  Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Загородній відвідав Чигиринський економіко-правовий коледж Уманського національного університету садівництва. Візит відбувся у рамках проведення профорієнтаційних заходів.

Під час зустрічі зі студентами та керівництвом коледжу Сергій Загородній розповів про порядок вступу до вищого навчального закладу, спеціальності, за якими навчаються в університеті, освітні програми підготовки фахівців, особливості навчання з використанням комп’ютерної мережі та системи Moodle.

Також присутнім був продемонстрований відеофільм про ХНУВС. Молодь отримала рекламно-іміджеві матеріали, а також відповіді на запитання, які найбільше цікавили юнаків і дівчат.

За результатами проведеної роботи з директором коледжу Юрієм Поліщуком підписаний договір про співпрацю університету та коледжу.

 

ВЗГ ХНУВС