Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 6  Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Загородній відвідав Чигиринський економіко-правовий коледж Уманського національного університету садівництва. Візит відбувся у рамках проведення профорієнтаційних заходів.

Під час зустрічі зі студентами та керівництвом коледжу Сергій Загородній розповів про порядок вступу до вищого навчального закладу, спеціальності, за якими навчаються в університеті, освітні програми підготовки фахівців, особливості навчання з використанням комп’ютерної мережі та системи Moodle.

Також присутнім був продемонстрований відеофільм про ХНУВС. Молодь отримала рекламно-іміджеві матеріали, а також відповіді на запитання, які найбільше цікавили юнаків і дівчат.

За результатами проведеної роботи з директором коледжу Юрієм Поліщуком підписаний договір про співпрацю університету та коледжу.