"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

10 червня 2016 року в Харкові вп’яте пройшов масштабний соціальний захід із популяризації науки для дітей і молоді «Наукові пікніки» – найбільший в Україні фестиваль науки, освіти та науково-популярної культури під відкритим небом.

Цього року в «Наукових пікніках» взяло участь близько 70 вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, клубів, організацій, підприємств Харкова.

У міському саду ім. Т. Г. Шевченка учасниками проекту було організовано виставки, бесіди з викладачами та дослідниками, влаштовано демонстрацію власних науково-технічних розробок, науково-популярних фізичних та хімічних експериментів, проведено профорієнтаційні заходи тощо.

Харківський національний університет внутрішніх справ втретє взяв участь у цьому заході. Університетпредставила команда з 12 осіб, серед яких – працівники відділу організації освітнього процесу, курсанти факультету № 1 та студенти факультету № 6.

Усі бажаючі могли ознайомитись із валізою криміналіста, спеціальними засобами, що знаходяться на озброєнні у підрозділах поліції (шоломи, щити, гумові кийки, бронежилети, нарукавники, наколінники).

Відвідувачі «Наукового пікніку» також отримали від представників університету інформаційно-іміджеву продукцію, сфотографувались у спеціальних засобах, пройшли процедуру зняття відбитків пальців, більше дізналися про науку дактилоскопію тощо.

За участь у проекті Харківський національний університет внутрішніх справ та всі його представники отримали сертифікати учасника V «Наукового пікніку» у м. Харків.

 

ВЗГ ХНУВС