Наприкінці навчального року кафедра соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ традиційно запрошує для зустрічі зі студентами фахівців різних напрямків професійної діяльності. Так, нещодавно студенти-першокурсники мали можливість поспілкуватися із представником міжнародної IT-компанії «Gameloft S.A.» Аліною Ковальовою.

Теми зустрічі – «Як ми можемо використовувати свій потенціал?» та «Підготовка резюме, анкет, мотиваційних листів». Аліна поділилася зі студентами власним досвідом участі в міжнародних проектах Європейських освітніх програм і в таких міжнародних молодіжних обмінах, як «Youth in Action Programme», «CIVIC-Institut für internationale Bildung», «CRISP  – Institut für Auslandsbeziehungen», Work and Travel USA та ін. Вона також розповіла, як правильно підготувати резюме, анкету або мотиваційний лист. У наш час, безумовно, саме в цих документах потрібно якнайкраще представити себе, свої навички, освітній рівень, прагнення щодо отримання можливостей та перспектив, щоб використовувати їх у суспільному житті.

Теми зустрічі викликали зацікавленість і жваве обговорення серед учасників. Наприкінці всі сфотографувалися на пам’ять.