На адресу Харківського національного університету внутрішніх справ надійшов лист від Харківської обласної державної адміністрації. До неї звернулася Громадська організація «Відкритий світ молоді» стосовно міжнародної поїздки до Литви, Латвії та Польщі, що відбудеться з 30 червня по 8 липня 2016 року.

Метою поїздки є розвиток дружніх, партнерських відносин між європейськими країнами, інтеграція українців до європейського суспільства, підтримка багатонаціональної молодіжної творчості, сприяння збереженню міжнаціонального миру.

До поїздки запрошуються студентська молодь, керівники вищих навчальних закладів, творчі колективи, бажаючі ознайомитися з культурою та традиціями країн Балтії.

Додаткову інформацію щодо умов здійснення подорожі можна отримати за конт. тел.: (044) 453-73-43, 050 311-32-80, 067 449-13-41.