У рамках Всеукраїнського тижня права та до Міжнародного дня захисту прав людини, який щороку відзначається 10 грудня, у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся урок права «Національні механізми захисту прав людини».

На зустрічі з представником кафедри конституційного та міжнародного права Тетяною Іванівною Гудзь першокурсники факультетів слідства, громадської безпеки та інституту кримінальної міліції обговорювали питання дотримання та захисту прав людини у розвинутих країнах світу і застосування механізмів захисту прав людини в Україні.

Наприкінці уроку права директор бібліотеки Тамара Процьких запропонувала присутнім ознайомитися з книжково-ілюстративною експозицією «Права людини – твої права».