Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників:

по кафедрі українознавства

Викладач

по кафедрі іноземних мов

- 5

по кафедрі військової підготовки

Викладач

- 1

по кафедрі цивільного права та процесу

- 9

по кафедрі кримінально-правових дисциплін

- 8

по кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін

- 2

по кафедрі соціології та психології

- 6

- 6

по кафедрі правового забезпечення господарської діяльності

- 5

по кафедрі економіки та фінансів

- 1

по кафедрі інформаційних технологій та захисту інформації

по кафедрі загальноправових дисциплін

- 9

У конкурсі мають право брати участь особи, які мають повну вищу освіту і за своїми професійно-кваліфікаційними якостями відповідають вимогам, установленим до науково-педагогічних працівників законами України "Про освіту", "Про вищу освіту", умовам оголошеного конкурсу та Порядку проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Харківського національного університету внутрішніх справ (далі – Порядок).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають особисто до відділу кадрового забезпечення університету (або надсилають поштою)  заяву про допуск до участі в конкурсі, написану власноруч та документи, зазначені у Порядку.

Прийом заяв і документів для участі в конкурсі здійснюється до 04 липня 2016 року (включно).

Контактні телефони (057) 73-98-204; 73-98-317; 73-98-196.

Адреса: 61080, м. Харків, пр. Л. Ландау, 27, відділ кадрового забезпечення, каб. 108, 111.

Конкурсна комісія

Більш детальна інформація=>