Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у роботі науково-практичного семінару «Правові, економічні та соціальні аспекти протидії корупції в сучасних умовах», який проводився на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Харківський національний університет внутрішніх справ представляли доцент кафедри адміністративної діяльності ОВС факультету № 3 кандидат юридичних наук, доцент Володимир Іванцов, доцент кафедри адміністративної діяльності ОВС факультету № 3 кандидат юридичних наук, Марина Романенко та провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук Володимир Чумак.

У роботі науково-практичного семінару взяли участь досвідчені вчені Національного університету кораблебудування іменні адмірала Макарова, Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові Україні, Національного університету імені Івана Черняховського, практикуючі юристи, судді та адвокати.

Науковці обговорили низку питань, а саме європейський досвід протидії корупції, практичні аспекти протидії корупції в секторі економіки, практичні проблеми застосування антикорупційного законодавства в діяльності адміністративних судів, корупція в кадровій політиці оборонної сфери, державні закупівлі та антикорупційні обмеження при їх здійсненні, питання протидії корупції у сфері перетину кордону України.

За результатами роботи науково-практичного семінару видано збірник наукових тез і доповідей.