Президент Громадської організації «Ла Страда – Україна» Катерина Левченко передала книги англійською мовою ректору Харківського національного університету внутрішніх справ Валерію Сокуренку для бібліотеки навчального закладу. Це близько 500  книжок із міжнародного права, методик боротьби з торгівлею людьми та превенції цього явища, захисту прав людини, прав дітей, прав жінок, попередження насильства в родині. Книжки підготовлені за підтримки ГО «Ла Страда – Україна», надані представництвом Міжнародної організації з питань міграції в Україні та Офісом Координатора проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі проектом OPEN.

Спеціалісти ГО «Ла Страда – Україна» підтримують прагнення студентів та курсантів підвищувати свій професійний рівень та навички у боротьбі з явищами торгівлі людьми, транснаціональної та кіберзлочинності. Саме тому новітня література англійською мовою, передана бібліотеці, стане для них додатковим інструментом у навчанні та дослідженнях.