Представники Харківського національного університету внутрішніх справ зустрілися з учнями 7-х класів загальноосвітньої середньої школи № 138 м. Харкова. Це – старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Олег Сазонов, старший викладач кафедри інформаційної та економічної безпеки Володимир Кубрак та курсант факультету № 2 Анастасія Попова.

Олег Сазонов провів заняття з питань безпеки дорожнього руху. Він роз’яснював правила дорожнього руху, необхідність їх виконання та наслідки, що можуть виникнути у разі їх порушення. Також школярів познайомили з історією виникнення правил дорожнього руху, їх розвитком і змістом. Для більшої наочності матеріалу було використано мультимедійне обладнання.

Володимир Кубрак та Анастасія Попова розповіли школярам про Харківський національний університет внутрішніх справ, про факультети, які в ньому функціонують, ознайомили з переліком спеціальностей, за якими готують фахівців.

Зустріч зі  школярами пройшла у теплій, дружній атмосфері. На всі свої запитання вони отримали вичерпні відповіді.