Науковці Харківського національного університету внутрішніх справ зустрілися з представниками управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумській області. Університет представляли начальник Сумської філії Сергій Лукаш, декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук, начальник кафедри трудового та господарського права підполковник поліції Костянтин Мельник

Практичним працівникам надали інформаційні матеріали про вищий навчальний заклад, розповіли про спеціальності, які можна отримати в університеті, про можливість навчання на військовій кафедрі, а також детально розповіли про особливості вступної кампанії 2016 року.

Із нововведеннями, що очікують на першокурсників після вступу до університету, представників управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумській області ознайомив декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук.