22 травня у Харкові відбулися урочисті заходи за участі студентів навчальних закладів Харківщини, присвячені Дню Європи. У святковій програмі, девіз якої – «Європейському місту – європейську освіту!» – взяли участь і представники Харківського національного університету внутрішніх справ – духовий оркестр, учасники колективу художньої самодіяльності,  ансамбль барабанщиць, а також курсанти та студенти навчального закладу.

Близько 4 тисяч студентів із 31 вищого навчального закладу пройшли святковою ходою від площі Свободи до Парку Горького, де згодом відбулися урочистий студентський парад і презентація кожного з вузів.

Даний захід був організований студентами харківських вишів разом із Харківською облдержадміністрацією. Від імені її очільника – Ігоря Райніна, усіх присутніх зі святом поздоровила перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, яка відкрила презентацію вишів.