На проспекті 50-річчя СРСР  відкрито лінію освітлення. У результаті всі підходи до Харківського національного університету внутрішніх справ стали освітленими.

Директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін повідомив, що за дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса протягом двох місяців було змонтовано майже 3 км повітряної мережі, на проспекті встановили 65 залізобетонних опор і 84 енергозберігаючих світильники потужністю 100 і 250 Вт.

Ректор університету Сергій Гусаров зазначив, що освітлення тут не було багато років, і тепер працівникам, курсантам та студентам буде зручніше добиратися до навчального закладу. Сергій Миколайович також відмітив, що сам проспект теж нещодавно відремонтували, і з кожним роком прилегла до університету територія стає більш облаштованою.