Харківський національний університет внутрішніх справ відвідав президент Малої академії наук України,  доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії у галузі науки і техніки, лауреат Державної премії у галузі освіти Станіслав Довгий. Він зустрівся із ректором Харківського національного університету внутрішніх справ Сергієм Гусаровим та представниками ректорату.

Станіслав Олексійович оглянув територію університетського комплексу та навчальні полігони: криміналістичний, райвідділ міліції, стрілецький тир, а також кабінет педмайстерності та музей університету. В аудиторії-амфітеатрі  він прочитав лекцію працівникам навчального закладу, зазначивши важливість подальшої співпраці та окреслив можливі напрями взаємодії між Малою академією наук України та Харківським національним університетом внутрішніх справ.