З 21 по 24 квітня 2016 року у м. Дніпропетровськ проходив чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА, в якому брали участь члени збірної команди Харківського національного університету внутрішніх справ з рукопашного бою. За результатами змагань наші спортсмени вибороли наступні місця:

-         1  місце – рядовий поліції Прудкий Тарас, курсант 3 курсу факультету № 2;

-         1  місце – рядовий поліції Гриненко Юрій, курсант 2 курсу факультету № 2;

-         1 місце – рядовий поліції Витвицький Анатолій, курсант 2 курсу, факультету № 1;

-         1 місце – рядовий поліції Воронцов Дмитро, курсант 2 курсу факультету № 2;

-         2 місце – капрал поліції Шевчук Дмитро, курсант 2 курсу факультету № 2;

-         3 місце – рядовий поліції Меркулов Єгор, курсант 3 курсу факультету № 2;

-         3 місце – рядовий поліції Рапцун Роман, курсант 2 курсу факультету № 2.

За сприяння у розвитку та популяризації аматорського кікбоксингу ВТКА тренер збірної команди університету з рукопашного бою, Заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, капітан поліції Дмитро Константинов був нагороджений кубком.