Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії України. Бій українських вояків-студентів для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Завдяки успішній оборонній операції проти більшовицької армії на станції Крути, яка затримала ворога на чотири дні, представниками Української Народної Республіки був підписаний Брестський мирний договір із країнами Четверного союзу, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

З нагоди вшанування цієї пам’ятної дати в бібліотеці Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ організовано тематичну виставку «Понад усе вони любили свій коханий край».

Сумська філія ХНУВС