Опубліковано січневий випуск 2022 року Рейтингу прозорості «Найкращі університети за цитуваннями у найкращих профілях Google Scholar».

Рейтинг базується на аналізі цитованості 210 найбільш цитованих авторів вишу із загальнодоступних профілів Google Scholar (за виключенням перших 20).

Цей випуск рейтингу охоплює майже 7500 тисяч університетів світу, у тому числі 127 українських закладів вищої освіти, показник цитованості яких складає від 2 до 131247.

Харківський національний університет внутрішніх справ увійшов до рейтингу із показником цитованості 22105, збільшивши його у порівнянні з показником липневого випуску 2021 року на 5686 цитувань.

Результати рейтингу Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles (січень 2022) будуть використані у якості показника «відкритість» / «прозорість» у січневому випуску 2022 року рейтингу Ranking Web of Universities.

Переглянути рейтинг: https://www.webometrics.info/en/transparent