Представниці Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – відповідальна з гендерних питань Марина Петченко, начальниця відділу міжнародних відносин та міжвузівської роботи Ірина Гладирь, наукова  співробітниця відділу організації наукової роботи та гендерних питань Ольга Глазунова, фахівчиня відділу міжнародних відносин та міжвузівської роботи Світлана Стельмах взяли участь у Міжнародному науковому семінарі-круглому столі «Історичний шлях кримськотатарського народу з Криму до Литви», що проводився в Міжнародному інформаційно-контактному центрі імені князя Вітовта Інституту розвитку Кременчука. Модератором заходу виступив заступник директора Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник.

Під час наукового  семінару-круглого столу виступили: Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Вальдемарас Сарапінас, народний депутат України, Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров та імам Кременчуцької мусульманської громади шейх Тагір. До заходу долучилися представники/представниці закладів вищої освіти, мас-медіа, міської художньої галереї та ін.

Після завершення наукового заходу учасники отримали сертифікати.

КЛК ХНУВС