На кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 відбулося чергове засідання наукового гуртка. Керівник наукового гуртка – старший викладач кафедри, кандидат філологічних наук Михайло Овчинников у вступному слові наголосив на важливості науково-дослідної роботи студентів як складової освітнього процесу, окреслив основні напрями роботи гуртка у другому семестрі, звернув увагу на перспективи участі гуртківців у наукових заходах університету та інших закладах вищої освіти.

Наприкінці засідання учасники наукового гуртка ознайомилися з порядком підготовки та особливостями оформлення тез доповідей, обговорили тематику наукових досліджень відповідно до плану роботи наукового гуртка кафедри на 2021/2022 навчальний рік.