61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

Вихованці Ліцею «Правоохоронець» разом із ветеранами органів внутрішніх справ під час новорічно-різдвяних свят побували у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка, де переглянули оперу «Князь Ігор» О. П. Бородіна. Відвідування мистецького заходу – це чудовий привід не лише отримати неймовірні, чудові емоції, які завжди дарує високе мистецтво, але й поспілкуватися зі старшим поколінням, одне з одним, поділитися враженнями та обговорити безліч інших питань.

Захід був організований за ініціативи відділу соціально-гуманітарної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ, ветеранської організації вишу та керівництва ХНАТОБ ім. М. В. Лисенка.