Викладач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Заболотна пройшла Міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід» для педагогічних та науково-педагогічних працівників (Польща – Україна).

Мета стажування надати учасникам стажування загальне уявлення щодо проєктного менеджменту та сформувати практичні навички розробки власних освітніх проєктів.

Після закінчення стажування Юлія Заболотна підготувала та захистила власний проєкт на тему «Міжвишівська взаємодія як інтерактивний метод в умовах дистанційного навчання», який планується реалізувати в міжнародному форматі, та отримала відповідний сертифікат.