Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ відомі в Харкові не лише як знавці правових дисциплін. Вони успішно підкорюють наукові вершини і в інших галузях знань. Так, 15 квітня цього року курсанти факультету № 1 Вікторія Цебинога та Олена Цебинога взяли участь у Фінальній відкритій науково-практичній конференції, що була організована Департаментом освіти Харківської міської ради спільно з керівництвом ЗОШ № 19 м. Харкова.

Тема їхньої доповіді «Культура мовлення співробітників Національної поліції України» (науковий керівник – доцент кафедри українознавства ХНУВС В. А. Режко) викликала жвавий інтерес учасників. Вони задавали велику кількість запитань не лише за темою наукового повідомлення, але й цікавилися реформами, які відбуваються в МВС України, перспективами розвитку новоствореної Національної поліції. Цікавилася молодь особливостями та умовами навчання в університеті, побутовими умовами курсантів, спортивною та культурно-масовою роботою, яка проводиться в навчальному закладі.

Школярі виявили чималу зацікавленість до служби в поліції та вступу до ХНУВС.