У рамках реалізації проекту «Незалежне оцінювання роботи суддів громадськими організаціями: формування спільного бачення» було проведено практичний тренінг «Інноваційні технології у діяльності громадських організацій щодо незалежного оцінювання суддів» для студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів м. Суми. Захід пройшов на базі Української академії банківської справи.

У тренінгу взяли участь студенти-консультанти юридичної клініки «Правова допомога» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, а також інших юридичних клінік – «Довіра» Сумського національного аграрного університету та «PROGESTO» ДВНЗ «Українська академія банківської справи».

Практичний тренінг дав можливість студентам підвищити рівень ораторських навичок, удосконалити аналітичне мислення, продемонструвати інтелектуальні здібності, а також перевірити свою винахідливість, креативність та кмітливість.

Захід пройшов змістовно і  насичено.  Співорганізатори відзначили важливість проведеної інтелектуально-просвітницької акції та домовилися про подальшу співпрацю й проведення спільних заходів.

Сумська філія ХНУВС