Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Чемпіонаті України з кікбоксингу за різними версіями, який проходив у Харкові.

У розділі селдефенс «Екстра бій» І місце посів курсант 2 курсу факультету № 2 Борис Бородинов; ІІ місце –  курсант 3 курсу факультету № 2 Владислав Байдаков; третє місце посіли курсанти 3 курсу факультету № 2 Ельдар Галієв і Володимир Бобровицький.

У розділі селдефенс «Двобій зі зброєю» призові місця здобули курсант 3-го курсу факультету № 2 Ельдар Галієв – І місце і курсант 2 курсу факультету № 2 Борис Бородинов – ІІ місце.

У розділі селдефенс «Техніка володіння зброєю» перемогу отримали: курсант 3-го курсу факультету № 2 Владислав Байдаков – І місце; курсанти 3 курсу факультету № 2 Ельдар Галієв – І місце і курсант Володимир Бобровицький – ІІ місце.

У розділі «Лоу-кік» переможці – курсант 3 курсу факультету № 1 Олена Гур’єва – І місце; курсант 3 курсу факультету № 2 Роман Токарев – І місце і курсант 3 курсу факультету № 4 Артур Бібік посів ІІ місце.