Доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Надією Сапич та старшим викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Ларисою Гарцуновою було проведене бінарне заняття з дисципліни «Менеджмент».

Для обміну досвідом був запрошений Nick McGinty – Director of mergers and acquisitions in Deloitte consulting. Тема «Управлінський контроль» розглядалася на прикладі грандіозного проєкту Саудівської Аравії «THE LINE – NEOM» («Неом – місто майбутнього»).

Англомовний фахівець Nick McGinty ознайомив присутніх із суттю проєкту, зробив презентацію, розповів про напрями діяльності своєї команди та відповів на запитання. Студенти другого та третього курсів спеціальності «Право» були вражені міжнародним проєктом, ставили багато запитань та приємно здивували гостя своєю підготовкою.

Заняття було проведено у режимі відеоконференції на платформі Zoom.

Сумська філія ХНУВС